Oddíl sportovní gymnastiky Česká Lípa

Pro dívky i chlapce

Výsledky sportovních gymnastek TJ Lokomotiva Česká Lípa

1.Dokská kladina26.5.2018 Doksy
Kategorie A:201312.místoZ. Rejnartová
Kategorie C:201112.místoK.Bayarmagnai
15.místoR. Jirásková
10.místoE. Narantsatsral
Kategorie D:20108.místoB. Sugardorj
Kategorie K:2007-20088.místoS. Jarolímková
6.místoM. Duhajová
9.místoK. Šimůnková
Kategorie M:2004-20033.místoA. Měchurová
2.místoM. Bednářová
DUO GYM CUP 21.1.2018 Šestajovice
Mimi III4.místoR. Jirásková
4.místoK. Bayarmagnai
Mladší I A16.místoS. Zachová
16.místoA. Hadravová
Mladší II A14.místoK. Šimůnková
14.místoA. Rejnartová
Mladší II A11.místoM. Duhajová
11.místoS. Jarolímková
Starší II A5.místoM. Bednářová
5.místoA. Měchurová
Ještědský pohár 10.11.2018 Liberec
Kategorie I. 23.místoR. Jirásková
25.místoK. Bayarmagnai
27.místoE. Narantsatsral
Kategorie II.32.místoB. Sugardorj
Kategorie III.17.místoK. Šimůnková
Kategorie IV.14.místoS. Jarolímková
KP - liga 2018 17.11.2018 Liberec
V.liga - dr. A 4.místoK. Bayarmagnai
R. Jirásková
E. Narantsatsral
B. Sugardorj
IV.liga1.místoS. Jarolímková
A. Rejnartová
K. Šimůnková
III.liga3.místoA. Měchurová
M. Bednářová
K. Hadravová
V.liga - dr. B6.místoA. Nováková
Š. Landová
A. Hadravová
KP - jednotlivkyně 16.6.2018 Liberec
VS0 A (ZS)9.místoA. Hadravová
13.místoB. Sugardorj
12.místoK. Bayarmagnai
7.místoR. Jirásková
15.místoE. Narantsatsral
16.místoA. Nováková
VS0 B4.místoŠ. Landová
VS4 C (žák.C.)5.místoM. Duhajová
3.místoS. Jarolímková
4.místoK. Šimůnková
VS5 C (jun.C)1.místoM. Bednářová
VS6 C (ženy C)1.místoA. Měchurová
MČR - jednotlivkyně C 26-27.10.2018 J. Hradec
VS4 C (žák.C.)48.místoM. Duhajová
66.místoS. Jarolímková
67.místoK. Šimůnková
VS5 C (jun.C)9.místoM. Bednářová
VS6 C (ženy C)7.místoA. Měchurová
Oddílový přebor 27.6.2018
Přípravka1.místoE. Synková
2.místoZ. Rejnartová
3.místoM. France
VS0 A (ZS)1.místoK. Bayarmagnai
2.místoK. Bayarmagnai
3.místoA. Hadravová
4.místoE. Narantsatsral
5.místoA. Nováková
6.místoŠ. Landová
VS4 C (žák.C.)1.místoM. Duhajová
2.místoK. Šimůnková
3.místoS. Jarolímková
4.místoA. Rejnartová
Juniorky1.místoA. Měchurová
2.místoM. Bednářová
3.místoK. Hadravová

Staň se členem oddílu sportovní gymnastiky v České Lípě.

informace pro rodiče